AutoShine

Studio Auto Shine to wyjątkowe miejsce. Chcemy, żeby każdy Nasz klient czuł się wyjątkowo dlatego mamy do Państwa dyspozycji naszą komfortową poczekalnie, gdzie mogą Państwo skorzystać z darmowego wifi, napić się kawy lub na co mają Państwo ochotę. Dla osób, które nie mają czasu oczekiwać na swój samochód w naszym Studiu, oferujemy usługi transportowe - dla klientów całkowicie bezpłatnie. Nasz pracownik, firmowym samochodem zawiezie klienta do domu bądź pracy lub gdzie sobie życzy. Gdy auto będzie już gotowe do odbioru, skontaktujemy się z Państwem i również Nasz pracownik przyjedzie po Państwa pod wskazany adres i zawiezie w celu odebrania swojego samochodu.

Studio Auto Shine to miejsce, w którym pasja łączy się z pracą, a marzenia z dzieciństwa są realizowane każdego dnia . Wiemy, że każde auto może wyglądać nieskazitelnie i zachwycać swoim wyglądem, a doskonale dobrana kosmetyka aut oraz właściwa pielęgnacja pozwolą zachować jego blask na kolejne lata.

Jesteśmy zspołem młodych, ambitnych przyjaciół, których łączy nie tylko przyjaźń, ale wspólny cel - wykonywanie usług na najwyższym poziomie! Jesteśmy hobbystami branży motoryzacyjnej. Dajemy Wam gwarancję, że Wasze auto będziemy traktować jak drogocenne dzieło sztuki.

Powierzając samochód w Nasze ręce, możesz być pewien, że zajmie się nim zspół ludzi, dla których praca z samochodami jest życiową pasją, a kosmetyki, które zostaną wykorzystane podczas usługi, są najlepszymi i najbardziej eksluzywnymi na Świecie.
Dbamy o wygląd samochodów, bo stanowią istotny element wizerunku ich właścicieli.

Dzięki pakietowi Shine, Twoje auto zostanie odnowione nie do poznania. Przejdzie bezpieczną, delikatną korektę lakieru oraz zostanie zabezpieczone jednym z najlepszych wosków nadając mu niesamowity wygląd i trwałe zabezpieczenie przed szkodliwymi warunkami. Oczywiście oczyścimy i zabezpieczymy wszelkie inne detale auta jak koła, szyby itp. Pakiet szczególnie polecany dla aut z lekko uszkodzonymi lakierami lub dla osób, które chcą mocno odświeżyć wygląd auta w niedużej cenie.